Bitcoin rośnie: ostatnia szansa!

Browser

Prywatny inwestor na rynku walutowym od 2009 roku. Twórca aplikacji do analizy i handlu algorytmicznego. Teraz, prawdopodobnie słyszałeś, jeśli śledzisz krypto niszę, że Bitcoin Era (z już imponujący ROI 8.491,97%) robi poważne postępy, po 10k dolarów marki, a następnie 11 dolarów. A teraz zdobywa setki dolarów dziennie. Nienawidzimy być „powiedzieliśmy ci tak“, ale wiesz, powiedzieliśmy ci przed chwilą, że po obniżeniu ceny Bitcoin prawdopodobnie wzrośnie w ciągu roku, jak zawsze wcześniej.

Zgłosiliśmy nawet innych autorów odmian Special Ops, którzy wykopali mechanika: „Pierwsza obniżka miała miejsce 28 listopada 2012 roku, kiedy jeden BTC był wart około 11 dolarów. Rok później cena Bitcoinów wzrosła do 1.100 dolarów w 2013 roku, cena nigdy wcześniej nie widziana z Bitcoinem. Minął tylko jeden rok od czasu, gdy Bitcoin urósł 100x. Druga połowa miała miejsce w lipcu 2016 roku.

Bitcoin utrzymał cenę około 600-700 dolarów, a następnie poleciał do 20.000 dolarów w wielkim biegu byków w 2017 roku. Bitcoin urósł ponad 33x od swojej ceny przed drugą połówką i ponad 1818x od swojej ceny przed pierwszą połówką“ – Hackernoon. Teraz, jeśli domyślasz się, że po stronie $100+ masz większą szansę na rację. Wymienienie takich prognoz cenowych od takich firm jak Pantera Capital, Tim Draper i Credit Suisse zajęłoby cały ten artykuł, więc wymienimy tylko jedną, od prawdopodobnie najbardziej autorytatywnego eksperta z nich wszystkich:

„Tim Draper przytacza kilka głównych powodów, które mogą napędzać tego rodzaju działania cenowe.

Draper wierzy, że ogromny pakiet stymulacyjny rządu USA doprowadzi do obalenia wartości dolara i „wysłania ludzi do krypty“. Spodziewa się również, że Bitcoin w tym czasie spotka się z masowym komercyjnym przyjęciem na całym świecie:

„$250,000 oznacza, że Bitcoin miałby wtedy około 5% udziału w rynku walutowym i myślę, że może zaniżać moc Bitcoina. Nagle, sprzedawcy mówią: „Och, masz na myśli, że nie muszę płacić 2,5-4 procent bankom za każdym razem, gdy ktoś macha kartą kredytową?“. – Asia Times. Przyszłość jest tutaj Więc teraz, gdy sprawy wyglądają dobrze i prawie każda globalna firma na całym świecie przyjmuje technologię Bitcoin, blokchain, zaczynamy wreszcie widzieć empiryczny dowód, że sprawy idą tam, gdzie mówiliśmy, że będą robić.

Ci z Was, którzy pilnie odkładają 25% swojego czeku co miesiąc (niektóre firmy automatycznie przeliczą wynagrodzenie za Ciebie fyi) mogą się teraz cieszyć. Nawet jeśli podwyżka jest tym razem skromna (na przykład 10x), to i tak oznacza osiągnięcie ogromnych zysków przez samo HODLing.

Po prostu nie zapomnij zdobyć dobrego portfela sprzętowego i przeczytaj (najlepiej wszystkie) nasze artykuły na temat zarządzania ryzykiem i ostrożności operacyjnej. Teraz, gdy wkraczamy w fazę aktywnego wzrostu (i pamiętajmy, że gdy wszyscy kupują, wszyscy wpadają w panikę), istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że za kilka miesięcy zobaczymy coś szokująco przyjemnego na CoinMarketCap.

Przewidywania są niewdzięcznym biznesem, ale nie postawilibyśmy tego za Bitcoin, aby przejść do 250 000 dolarów bez mrugnięcia okiem. Wyobraź sobie, że inwestowałeś cały ten czas! Ponadto, kolejny taki rajd nie odbędzie się przez kolejne 4 lata, do tego czasu nie tylko będziesz mieszkał na Hawajach, ale także, miejmy nadzieję, będziesz oszczędzał Bitcoiny przez te wszystkie 4 lata w oczekiwaniu na kolejny ogromny wzrost. Może powinieneś zacząć planować jacht, który nazwiesz „Bitcoinica“. W końcu to nie jest pierwsze rodeo Bitcoinów.

Jeśli pamiętasz, kiedyś sprzedawał za 5050 Bitcoinów za 5 dolarów. I, będąc w terenie od 10 lat, stale atakowany przez każdego hakera na świecie (plus rząd), udało mu się pozostać przy życiu i nadal jest na pierwszym miejscu. Byłoby naiwnością wątpić w to teraz – tak jak zastanawiać się, czy Schwarzenegger potrafi ściągnąć „Terminator 2“ po pierwszym filmie.

Po prostu wiesz, że to się stanie, prawda? Szanse są takie, że będziemy patrzeć na 2020 dni Bitcoina tak samo jak na Terminatorze 2. Czy możemy sobie wyobrazić mnóstwo niesamowitych filmów Schwarzeneggera w tamtych czasach? Możliwe. Z odrobiną wiary. Przy okazji, możesz nie być entuzjastycznie nastawiony (co zrozumiałe) do Terminatora Zbawienia, a my wspieramy cię tam, bardziej niż wiesz.

Ale prawda jest taka, że tak wielu ekspertów jest tak pewnych, że nie odkryliśmy nawet jednego procenta tego, co Bitcoin może zrobić, że jest bardzo prawdopodobne, że inwestowanie w niego zobaczysz, że będziesz czerpać niesamowite korzyści. Jednak!

W przeciwieństwie do filmów Terminator, które nie mają problemu z podróżowaniem w czasie, co by było, gdybyś nie zaoszczędził części swojego wynagrodzenia w BTC przez ostatnie kilka lat? Co gorsza, co by było, gdybyś nawet nie zaczął? Dobra wiadomość jest taka, że nigdy nic nie można zrobić. Nawet kupowanie, handlowanie, zarabianie, cokolwiek Bitcoin jest dziś nadal realną możliwością.

A zdobycie go teraz za 11,5 tys. dolarów i sprzedaż za ponad 100 tys. dolarów nadal nie jest złym interesem. Chociaż zrobiłbyś o wiele więcej, gdybyś posłuchał nas wcześniej – i, cóż, nie mówmy o kupnie 5050 bitcoinów za piątaka z powrotem w dzień, wciąż jesteśmy na terapii o tym.